Nieuw hoofdkantoor Q-Concepts!

woensdag 21 maart 2018

Q-Concepts Accountancy, Interim en Advies neemt een belangrijke stap voorwaarts met de verhuizing naar een nieuw hoofdkantoor aan industrieterrein De Herven in ’s-Hertogenbosch. Vanaf 26 maart zijn wij gevestigd aan de Reitscheweg 45 in Den Bosch. 

Het  team van Q-Concepts groeit snel. Inmiddels hebben wij een landelijk team van 70 collega’s die onze klanten bedienen; op locatie en op onze vestigingen. Onze voormalige locatie in het oude weeshuis aan het Hof van Zevenbergen begon echt te klein te worden. De zoektocht naar een nieuw pand nam echter jaren in beslag.

Wij zochten een pand met uitstraling, waar wij de eigen identiteit van Q in kwijt kunnen. Een plek waar wij gasten kunnen ontvangen en het groeiende team van Q-Concepts een plek vindt. Wij hebben een mooie ontvangstruimte en sfeervol ingerichte vergaderruimten, een plek waar collega’s en gasten elkaar kunnen treffen. In onze ruime presentatieruimte trainen wij ons personeel en kunnen wij een mini-seminar of masterclass organiseren. De werkweek sluiten wij af met Q-spirit in onze knusse après skihut, volledig in het teken van de jaarlijkse skitrip met ons team.

In de bijlage treft u onze verhuiskaart aan. Wij verzoeken u vriendelijk onze gegevens aan te passen. 

Graag tot ziens aan de Reitscheweg!
Namens directie en medewerkers Q-Concepts

Bijlagen

Andere nieuwsberichten

Bijzonder om de 100ste Q-er te zijn en mij zo snel onderdeel van het team te voelen, zegt Clara

dinsdag 12 januari 2021

Consultatie rechtmatigheidsverantwoording geopend

donderdag 17 december 2020

Werkgeverswitch in coronatijd

dinsdag 15 december 2020

Carrière

Wegens continue groei zoeken wij in heel Nederland professionals die ons team willen komen versterken.

Actueel

Bijzonder om de 100ste Q-er te zijn en mij zo snel onderdeel van het team te voelen, zegt Clara

gepubliceerd op 12 januari 2021

Onze trots

Iedere dag werken wij keihard aan klanttevredenheid en kwalitatieve- en persoonlijke groei.

Den Bosch

Rotterdam

  • Rivium Boulevard 224
  • 2909 LK Capelle aan den IJssel

Maastricht

  • Australiëlaan 9
  • 6199 AA Maastricht-Airport

Arnhem

  • Vossenstraat 6
  • 6811 JL Arnhem

Amsterdam

  • Burgemeester Stramanweg 101
  • 1101AA Amsterdam
Maak kennis met Q-Concepts. Doe de DNA test!